Konkurs o Nagrodę im. Edwarda Stolarskiego

Polskie Towarzystwo Techniki Sensorowej ogłasza konkurs im. Edwarda Stolarskiego w kategorii za najlepszą pracę dyplomową magisterską i najlepszą rozprawę doktorską za prace obronione od 1 stycznia 2019 do 31 grudnia 2019 roku w tematyce sensorów i mikrosystemów. Nagrodą w konkursie jest udział i prezentacja osiągnięć na konferencji International Conference on Optical and Electronic Sensors COE’2020, która odbędzie się w Krakowie w dniach 30.03 – 2.04.2020.

Zgłoszenie udziału w Konkursie należy przesłać do 31 grudnia 2019 w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wersji papierowej na adres: prof. dr hab. inż. Katarzyna Zakrzewska, AGH Akademia Górniczo-Hutnicza im Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji, Katedra Elektroniki, pawilon C-3, ul. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków, przesyłając:

  •           pracę dyplomową/doktorską
  • opinie promotora i recenzentów pracy,
  • Uwierzytelnioną kopię dyplomu magistra lub doktora,
  • formularz zgłoszeniowy wypełniony przez wypromowanego dyplomanta/doktoranta  (zał. nr 1),
  • streszczenie pracy (1 ‒ 2 stron standardowego maszynopisu) ze szczególnym uwzględnieniem oryginalnych osiągnięć autora.

Przystąpienie do Konkursu oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych autorów prac przez Organizatora w celu przeprowadzenia Konkursu oraz ich identyfikacji, wydania nagród oraz publicznego podania imion i nazwisk osób nagrodzonych.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się na stronie: http://www.ptts.pl/index.php/pl/regulamin-nagrody-im-edwarda-stolarskiego

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com